Drag Battle Racing

Yarış oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 337.8 MB
  • Version 1.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Ice Storm
Serbest yarışlar gerçekleştirebileceğiniz bu oyunda yeni beceriler kazanarak rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz!

Yeni beceriler öğrenerek sürücü seviyelerini yükseltebileceğiniz Drag Battle Racing oyununda arabalarınızı yükselterek yeni parçaların sahibi olabilirsiniz. Kendi taslaklarınızı da kullanabileceğiniz bu oyunda rakiplerinize meydan okuyun!

Farklı styling özellikleri ile aracınızın farlarından vücut kitlesine kadar dilediğiniz şekilde aracınızı özelleştirebilir, görünüm ve hissini değiştirebilirsiniz. Pek çok renk seçeneği de bulanan bu oyunun sürücü seviyesini de değiştirebilirsiniz.

Düzinelerce yeni yeteneğin yer aldığı Drag Battle Racing oyununda yüzlerce yedek parça da tweaksinizi bekliyor!

Yarışlarda rakiplerinize karşı meydan okuyacağınız bu oyunda kazandığınız her yarış sonunda beğendiğiniz parçaların sahibi olabilir, kendi tasarımlarınızı yapabilirsiniz. Aerodinamik, lastik bileşimi, ağırlık dağılımı, güç-ağırlık oranı gibi her detayı görebileceğiniz bu oyunda muhteşem manzaralar eşliğinde yarışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Chapmpionships ve serbest olmak üzere birçok yarış tarzına sahip olan bu oyunda günlük görevler, başarılar ve skor tabloları da yer almaktadır. Sizde Drag Battle Racing oyununu ücretsiz olarak cihazınıza yükleyin, zorlu yarışları başarıyla tamamlayın!

Daha Fazla Göster
Drag Battle Racing indir